turnus-12018.pngturnus-22018.jpgturnus-32018.jpgturnus-42018.pngturnus-52019_2.jpgturnus-62019.jpgturnus-72018.jpgturnus-82019.jpg

Mam zaszczyt przedstawić ofertę na sezon 2020. Prócz wyszczególnionych w ofercie wycieczek organizuję rozmaite inne "na życzenie". Oferta przedstawiona jest w czterech działach: wycieczki krajoznawcze , edukacyjne, górskie i zagraniczne; a poszczególne działy posiadają podział na tematykę wycieczek lub kraj.

Zasady kalkulacji - są proste i przejrzyste:

 • każda wycieczka zawiera transport i opłaty towarzyszące (nie ma żadnych ukrytych kosztów)
 • w przypadku wycieczek wielodniowych również (co oczywiste) noclegi i wyżywienie tzw. półpensje (tj. śniadania + obiadokolacje - chyba że w ten sposób [***] podane jest coś innego)
 • w wycieczkach zagranicznych - ubezpieczenie (koszty leczenia i nieszczęśliwe wypadki) [odpukać w niemalowane]
 • opiekę pilota - przewodnika przez cały czas trwania wycieczki (z uwzględnieniem treści edukacyjnych)
 • bilety wstępów do zwiedzanych obiektów (UWAGA! przy wycieczkach zagranicznych również)
 • no i najważniejsze; wycieczki kalkulowane są na 40 uczestników + 3 osoby opieki bezpłatnie, no i niestety muszę przyznać, iż w wypadku innej ilości osób cena ulegnie zmianie.

A podana cena nie zawiera: wyżywienia w czasie wycieczek jednodniowych, ubezpieczenia w wycieczkach krajowych ponieważ polisa szkolna obowiązuje na terenie kraju, lodów, zakupionych pamiątek no i dobrego humoru który koniecznie trzeba wziąć ze sobą.

Każda oferta traktowana jest osobno, tak więc po zgłoszeniu wykonywana jest kalkulacja dla konkretnej, zgłoszonej grupy ! 

Trzeba wybrać tą ofertę bo:

  1. Wygodnie - bo to ja przychodzę do Ciebie i nie musisz się uganiać po biurach.
  2. Pewnie - bo mam dwudziestoletnią praktykę w obsłudze ruchu turystycznego, a w myśl Ustawy o Turystyce posiadam wymagane zabezpieczenia i koncesje do organizacji turystyki.
  3. Profesjonalnie - bo przez długoletni okres pracy w szkolnictwie rozpoznaję potrzeby dzieci i młodzieży w zakresie efektywnego spędzania czasu na wyjazdach.

Do zobaczenia na turystycznych szlakach!

© Usługi Turystyczne „Tourist Track”- mgr Aleksander Dymek - Wszystkie prawa zastrzeżone
powered by Joomla! | Joomla templates by a4joomla | implementation by