turnus-1.jpgturnus-2.jpgturnus-3.jpgturnus-4.jpgturnus-5.jpgturnus-61.jpgturnus-7.jpgturnus-8.jpg

 

Na Wakacje!

Propozycje na okres wakacyjny (maj - październik 2017) obejmują osiem wycieczek objazdowych (7 – 12 dni) po terenach Rumunii, ale również po innych zakątkach Europy jak np. po Bułgarii.  W ofercie tradycyjnie znalazło się miejsce dla pięknej Ukrainy (Bukowina)Oferta również zaprasza na nieznane szlaki do Republiki Mołdawii. Wycieczki te pozwalają na poznanie najciekawszych miejsc Rumunii i innych krajów bałkańskich, unikalnych zabytków, malowniczego krajobrazu, kultury ludowej, a także odwiedzenie skupisk ludności polskiej zamieszkującej te rejony wschodniej Europy, czy obcowanie z dziką przyrodą rumuńskich Karpat czy doliny Dniestru. 

Dla miłośników muzyki bałkańskiej i związanych z nią klimatów nie do przeoczenia będzie sierpniowa wizyta na Festiwalu Trąbki w serbskiej Guczy. 

Na osobną wzmiankę zasługują wycieczki do Rumunii. Turystyczna penetracja Rumunii zajmuje szczególne miejsce w 26-letniej działalności firmy. Ze względu na coraz większą popularność i coraz szerszą ofertę rynkową, wycieczki są skierowana do turystów, którzy chcieliby poznać zarówno główne miejsca godne odwiedzenia, jak również te często pomijane (a bardzo ciekawe), które składają się na "turystyczny fenomen rumuński". Będzie więc możliwość zobaczenia przepięknych miejsc na Bukowinie, w krainie drewnianego Maramureszu, ale również główne  atrakcje turystyczne Transylwanii i zapomnianą kotlinę Lăpuş.

Wszystkie propozycje posiadają charakter objazdowych wycieczek autokarowych. Treści poznawcze i turystyczno-krajoznawcze nastawione są na tematykę historycznąetnograficzną, zagadnienia historii sztuki i architektury, a także ogólną wiedzę geograficzną i przyrodniczą.

Wyjątkiem w tradycyjnych wycieczkach autokarowych jest oferta do GRUZJI i AZERBEJDŻANU (przelot samolotem), która znalazła tu miejsce ze względu na rosnącą popularność tych krajów w ofercie turystycznej skierowanej dla turystów z Polski. Uzupełnieniem wycieczek lotniczych jest pażdziernikowa oferta wyjazdu na wyspę CYPR, dająca możliwość zobaczenia przepięknych miejsc w tym mało znanych rejonie.

Do odwiedzenia tych miejsc, zapraszając jednocześnie do skorzystania z oferty, zachęcam i gorąco polecam.

 


 

© Usługi Turystyczne „Tourist Track”- mgr Aleksander Dymek - Wszystkie prawa zastrzeżone
powered by Joomla! | Joomla templates by a4joomla | implementation by