turnus-12018.pngturnus-22018.jpgturnus-32018.jpgturnus-42018.pngturnus-52019_2.jpgturnus-62019.jpgturnus-72018.jpgturnus-82019.jpg

 

Na Wakacje!

Propozycje na okres wakacyjny (czerwiec - październik 2019) obejmują osiem wycieczek objazdowych (od 5 do 10 dni) głównie po terenie magicznej, a jeszcze nie odkrytej w całości Rumunii.  Poznamy unikalne zabytki, malowniczy krajobraz, kulturę ludową, a także odwiedzimy skupiska ludności polskiej zamieszkującej rejony wschodniej Europy, czy będziemy wreszcie obcować z dziką przyrodą rumuńskich Karpat.  Wycieczki te pozwalają na poznanie najciekawszych miejsc Rumunii i innych krajów bałkańskich, tej ostatniej tematyce poświęcona jest wycieczka do Albanii i na festiwal trąbek w Gucy (Serbia).  

Na osobną wzmiankę zasługują wybiegające poza standardy wycieczki do Rumunii. Turystyczna penetracja Rumunii zajmuje szczególne miejsce w 27-letniej działalności firmy. Ze względu na coraz większą popularność i coraz szerszą ofertę rynkową, wycieczki są skierowana do turystów, którzy chcieliby poznać zarówno główne miejsca godne odwiedzenia, jak również te często pomijane (a bardzo ciekawe), które składają się na "turystyczny fenomen rumuński". Będzie więc możliwość zobaczenia przepięknych miejsc na Bukowinie, w krainie drewnianego Maramureszu, ale również główne  atrakcje turystyczne Transylwanii i zapomnianą kotlinę Lăpuş. Dla koneserów turystyki w Rumunii niewątpliwą atrakcją będzie turnus pażdziernikowy, podczas którego odwiedzimy fantastyczny targ jesienny w Negreni.

Wszystkie propozycje posiadają charakter objazdowych wycieczek autokarowych. Treści poznawcze i turystyczno-krajoznawcze nastawione są na tematykę historycznąetnograficzną, zagadnienia historii sztuki i architektury, a także ogólną wiedzę geograficzną i przyrodniczą.

Wyjątkiem w tradycyjnych wycieczkach autokarowych jest oferta do GRUZJI (przelot samolotem), która znalazła tu miejsce ze względu na rosnącą popularność tych krajów w ofercie turystycznej skierowanej dla turystów z Polski. Oferta jest skierowana głównie do turystów , którzy mieli już okazję odwiedzić główne miejsca turystyczne w Gruzji. 
Rozszerzając ofertę coraz dalej w tym roku chciałbym również polecić wycieczkę do KAZACHSTANU. Ten często pomijany fragment Azji środkowej to prawdziwy rezerwuar wspaniałej przyrody i miejsc historycznie ciekawych. 

Na  jesienne deszczowe dni polecam krótki - ale interesujący pobyt na słonecznej wyspie MALTA. Na niewielkiej powierzchni nagromadziły się cuda przyrody i historyczne pamiątki, które zobaczyć można podczas krótkiej wycieczki. 

Do odwiedzenia tych miejsc - zapraszając jednocześnie do skorzystania z oferty - zachęcam i gorąco polecam.

Z turystycznym pozdrowieniem - Olek

 


 

© Usługi Turystyczne „Tourist Track”- mgr Aleksander Dymek - Wszystkie prawa zastrzeżone
powered by Joomla! | Joomla templates by a4joomla | implementation by